⚽ Malaysia vs Vietnam — AFF Championship — Odds 1.75  |  🏆 EPL — Manchester City vs Arsenal — Pukul 22:00  |  💰 Rizal H. menang RM 5,800 pada taruhan EPL malam tadi  |  ⚽ Liga Super Malaysia — JDT vs Selangor FC — Odds 1.62  |  🔥 La Liga — Real Madrid vs Barcelona — Pasaran dibuka  |  💳 Deposit via DuitNow dalam masa 30 saat  |  ⚽ Malaysia vs Vietnam — AFF Championship — Odds 1.75  |  🏆 EPL — Manchester City vs Arsenal — Pukul 22:00  |  💰 Rizal H. menang RM 5,800 pada taruhan EPL malam tadi  |  ⚽ Liga Super Malaysia — JDT vs Selangor FC — Odds 1.62  |  🔥 La Liga — Real Madrid vs Barcelona — Pasaran dibuka  |  💳 Deposit via DuitNow dalam masa 30 saat  | 

hura500 Bola Sepak — Odds Terbaik EPL, Liga Super Malaysia & Liga Dunia untuk Peminat Sejati

Dari padang Johor Bahru hingga Anfield, hura500 menempatkan anda di tengah-tengah aksi dengan odds kompetitif, pasaran langsung dan deposit segera dalam Ringgit Malaysia.

0 Liga Disenaraikan
0 Perlawanan Seminggu
0 Kadar Pembayaran
0 Jenis Pasaran / Perlawanan
0 Cashback Mingguan
0 Masa Pengeluaran
hura500

Liga Bola Sepak Utama di hura500

Dari liga tempatan kegemaran hinggalah ke pentas Eropah terbesar — semuanya ada dalam satu platform.

Liga Super Malaysia

JDT, Selangor FC, Perak FC dan 10 pasukan lain dalam liga tertinggi negara.

Odds dari 1.55
English Premier League

Manchester City, Arsenal, Liverpool, Chelsea — 380 perlawanan setiap musim, pasaran terlengkap.

Odds dari 1.48
La Liga Sepanyol

Real Madrid, Barcelona, Atletico — pasaran lebih 25 jenis untuk setiap perlawanan La Liga.

Odds dari 1.52
UEFA Champions League

Peringkat kumpulan hingga final di Munich — odds eksklusif untuk perlawanan dua kaki.

Odds dari 1.45
AFF Championship

Piala ASEAN — Malaysia, Thailand, Vietnam, Indonesia bersaing untuk gelaran raja Asia Tenggara.

Odds dari 1.60
Serie A Itali

Juventus, Inter Milan, AC Milan dan Napoli — liga paling taktikal di Eropah dengan odds menarik.

Odds dari 1.50
Bundesliga Jerman

Bayern Munich, Borussia Dortmund — Bundesliga terkenal dengan gol banyak dan odds over/under yang menarik.

Odds dari 1.53
Liga-Liga Asia & Lain-lain

J-League Jepun, K-League Korea, A-League Australia dan lebih 70 liga lain dari seluruh dunia.

Odds dari 1.58

Odds Terkini — Taruhan Langsung & Akan Datang

Odds dikemas kini secara langsung. Nilai terbaik untuk setiap perlawanan bola sepak utama.

LIVE 67'
⚽ Liga Super Malaysia — Pekan 22
JDT Johor Darul Ta'zim
2 – 1
Selangor Selangor FC
Sultan Ibrahim Stadium • 67 minit dimainkan
JDT Menang1.62
Seri3.80
Selangor4.50
LIVE 34'
🏆 EPL — Gameweek 38
Arsenal Arsenal FC
1 – 0
Man City Manchester City
Emirates Stadium • 34 minit dimainkan
Arsenal1.85
Seri3.60
Man City2.10
Malam ini 22:45
⭐ La Liga — Pekan 36
Real Madrid Real Madrid CF
VS
Barcelona FC Barcelona
Santiago Bernabéu • El Clásico
Madrid2.05
Seri3.40
Barca1.88
Sabtu 20:00
🇲🇾 Liga Super Malaysia — Pekan 23
Perak FC Perak FC
VS
Kedah FC Kedah Darul Aman
Stadium Perak • Ipoh
Perak2.20
Seri3.10
Kedah1.72
Ahad 02:30
🥇 UCL — Quarter Final
Bayern FC Bayern München
VS
PSG Paris Saint-Germain
Allianz Arena • Leg 2
Bayern1.78
Seri3.75
PSG2.30
Isnin 22:00
🌏 AFF Championship — Separuh Akhir
Malaysia Harimau Malaya
VS
Thailand War Elephants
Stadium Nasional Bukit Jalil
Malaysia2.35
Seri3.20
Thailand1.65
hura500

Lebih 30 Jenis Pasaran untuk Setiap Perlawanan

Bukan sekadar menang atau kalah — hura500 menyediakan kedalaman pasaran yang memuaskan setiap pemain berpengalaman.

1X2 — Menang/Seri/Kalah

Pasaran paling asas. Pilih pasukan menang atau keputusan seri untuk sesebuah perlawanan.

Handicap Asia

Kelebihan gol diberikan kepada pasukan lebih lemah, menjadikan odds lebih seimbang dan menarik.

Over / Under Gol

Taruhan pada jumlah gol keseluruhan perlawanan — di atas atau bawah garis yang ditetapkan (mis. 2.5).

Gol Pertama & Pencetak Gol

Ramal siapa yang akan mencetak gol pertama atau bila-bila masa dalam perlawanan, termasuk pemain spesifik.

Keputusan Separuh Masa

Taruhan khusus untuk keputusan separuh masa pertama, bebas daripada keputusan akhir perlawanan.

Jumlah Kad Kuning/Merah

Ramal jumlah kad dalam perlawanan — over/under, pasukan mana terima kad pertama dan lain-lain.

Sudut Penjuru (Corners)

Jumlah keseluruhan sudut penjuru, over/under dan handicap sudut antara kedua-dua pasukan.

Pertaruhan Langsung In-Play

Pasang taruhan ketika perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini setiap saat secara langsung.

Perlawanan Bola Sepak Pilihan — Minggu Ini

Semak semua perlawanan utama minggu ini dan pasarkan pilihan anda lebih awal untuk odds terbaik.

Tarikh & Masa Liga Perlawanan Odds 1 Odds X Odds 2 Status
Hari ini 20:00 Liga Super MY JDT vs Selangor FC 1.62 3.80 4.50 LIVE
Hari ini 22:45 La Liga Real Madrid vs Barcelona 2.05 3.40 1.88 Malam ini
Sabtu 20:00 Liga Super MY Perak FC vs Kedah FC 2.20 3.10 1.72 Sabtu
Sabtu 22:00 EPL Liverpool vs Chelsea 1.72 3.65 2.40 Sabtu
Ahad 02:30 UCL Quarter Final Bayern Munich vs PSG 1.78 3.75 2.30 Ahad
Ahad 21:00 Bundesliga Borussia Dortmund vs Leverkusen 2.15 3.30 1.80 Ahad
Isnin 22:00 AFF Championship Malaysia vs Thailand 2.35 3.20 1.65 Isnin
Selasa 03:00 Serie A Inter Milan vs Juventus 1.90 3.55 2.05 Selasa
hura500

Kelebihan Pertaruhan Bola Sepak di hura500

Platform yang faham betul-betul apa yang peminat bola sepak Malaysia cari dalam sebuah platform pertaruhan.

Odds Terbaik Pasaran

Odds bola sepak hura500 konsisten lebih tinggi berbanding purata platform pertaruhan tempatan lain.

In-Play & Streaming

Taruhan langsung ketika perlawanan berlangsung dengan paparan skor masa nyata dan statistik terkini.

Cashback 10% Mingguan

Pemain bola sepak aktif mendapat cashback 10% daripada kerugian bersih mingguan secara automatik.

Deposit & Tarik dalam RM

Semua dalam Ringgit Malaysia — Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, FPX. Tiada yuran tersembunyi.

Mesra Mudah Alih Penuh

Bertaruh dari telefon anda semasa menonton perlawanan — antara muka dioptimumkan untuk skrin kecil.

Statistik & Analisis

Data rekod head-to-head, prestasi terkini, jadual liga dan analisis pasukan untuk bantu keputusan anda.

Amaran Perlawanan

Terima notifikasi apabila perlawanan bermula, gol dijaringkan, atau odds berubah untuk perlawanan pilihan.

Sokongan BM 24/7

Pasukan sokongan berbahasa Melayu memahami dunia bola sepak tempatan dan sedia membantu bila-bila masa.

Dunia Pertaruhan Bola Sepak di hura500 — Panduan Lengkap untuk Pemain Malaysia

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah bahagian daripada jiwa dan identiti rakyat. Dari warung kopi di Kelantan hingga kedai mamak di Kuala Lumpur, perbincangan tentang perlawanan, statistik pemain dan ramalan keputusan berlaku setiap hari. hura500 memahami sepenuhnya semangat ini dan menyediakan platform pertaruhan bola sepak yang benar-benar sesuai dengan cara pemain Malaysia berfikir dan bermain. Bukan sahaja dari segi pilihan liga yang disenaraikan, malah dari segi bahasa, kaedah pembayaran dan jenis pasaran yang ditawarkan — semuanya direka dengan pemain tempatan sebagai keutamaan.

Platform hura500 kini menyenaraikan lebih 85 liga bola sepak dari seluruh dunia, dengan lebih 500 perlawanan setiap minggu yang tersedia untuk pertaruhan. Daripada Liga Super Malaysia yang merupakan liga tertinggi negara, hinggalah ke perlawanan peringkat kumpulan AFF Championship dan kejohanan UEFA Champions League yang penuh glamor — semua ada di satu tempat yang mudah diakses.

Liga Super Malaysia — Sokongan Tanpa Henti untuk Pasukan Pilihan Anda

Peminat bola sepak Malaysia sudah tentu tidak akan melepaskan peluang untuk menyokong pasukan kegemaran mereka bukan sahaja dengan laungan sokongan, tetapi juga dengan taruhan yang bijak. hura500 menyediakan pasaran paling komprehensif untuk Liga Super Malaysia, merangkumi semua 12 pasukan dari JDT dan Selangor FC hinggalah ke Negeri Sembilan FC dan Terengganu FC. Setiap perlawanan hadir dengan lebih 25 jenis pasaran berbeza termasuk handicap Asia, over/under gol, pencetak gol pertama dan keputusan separuh masa.

JDT atau Johor Darul Ta'zim kekal sebagai pasukan paling dominan dalam Liga Super Malaysia, namun itu tidak bermakna odds mereka sentiasa menarik. hura500 menyediakan pasaran handicap Asia yang membolehkan pemain mendapat nilai lebih baik apabila menyokong pasukan lebih lemah dengan kelebihan gol yang sesuai. Pemain yang mengikuti liga ini dengan teliti dan memahami bentuk semasa setiap pasukan akan mendapati peluang nilai tinggi wujud dengan kerap dalam pasaran hura500.

English Premier League — Liga Paling Popular di Malaysia

Tiada siapa yang perlu diperkenalkan tentang EPL kepada orang Malaysia. Liga Inggeris adalah tontonan hujung minggu yang tidak boleh diganggu gugat bagi jutaan peminat di seluruh negara. hura500 menyediakan liputan EPL yang paling lengkap dengan odds yang dikemas kini secara langsung untuk setiap perlawanan, setiap minggu sepanjang musim. Pasaran in-play membolehkan pemain membuat taruhan ketika perlawanan sedang berlangsung — peluang yang timbul apabila pasukan menekan, kad merah dikeluarkan atau gol pertama dijaringkan boleh memberikan nilai yang luar biasa kepada pemain yang sentiasa memantau perkembangan perlawanan.

Notis Dasar Privasi hura500

hura500 melindungi semua data peribadi dan transaksi kewangan anda menggunakan enkripsi SSL 256-bit. Maklumat akaun dan rekod pertaruhan anda tidak pernah dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi piawaian perlindungan data yang ketat. Untuk maklumat penuh, sila baca Dasar Privasi kami yang lengkap.

AFF Championship — Ketika Harimau Malaya Mengaum

Tidak ada yang lebih mendebarkan bagi peminat bola sepak Malaysia daripada menyaksikan pasukan negara berlaga dalam AFF Championship atau Piala AFF. Harimau Malaya yang kini semakin kukuh di bawah pengurusan Persatuan Bola Sepak Malaysia (FAM) telah menunjukkan kemajuan ketara dalam beberapa tahun kebelakangan, dan hura500 sentiasa menyediakan odds terbaik untuk setiap perlawanan pasukan kebangsaan. Sokongan untuk Malaysia bukan sahaja dari bangku penonton — ramai pemain Malaysia turut mengabadikan keyakinan mereka dengan meletakkan taruhan di hura500 dan meraikan setiap kemenangan bersama.

Cara Deposit dan Bertaruh Bola Sepak di hura500

Proses deposit di hura500 direka untuk memudahkan pemain Malaysia memulakan pertaruhan tanpa sebarang kerumitan. Anda boleh menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan perbankan dalam talian FPX merangkumi Maybank2u, CIMB Clicks, RHB Now, Hong Leong Connect dan banyak lagi. Semua transaksi dilakukan dalam Ringgit Malaysia (RM) tanpa sebarang yuran pertukaran matawang. Deposit minimum serendah RM 30, dan dalam masa 30 saat, baki akaun anda sudah dikemas kini dan anda sudah boleh mula memasukkan taruhan untuk perlawanan malam ini.

Apabila kemenangan diperolehi, pengeluaran diproses dalam masa kurang daripada 5 minit untuk akaun yang telah disahkan. Wang akan masuk terus ke akaun bank atau e-dompet anda tanpa perlu menunggu lama. Ini adalah salah satu faktor yang membuat pemain Malaysia terus mempercayai hura500 sebagai platform pertaruhan pilihan mereka.

Pertaruhan Bertanggungjawab dalam Bola Sepak

hura500 menyokong sepenuhnya amalan pertaruhan yang bertanggungjawab. Bola sepak sepatutnya menjadi sumber kegembiraan dan hiburan, bukan tekanan atau bebanan kewangan. Platform ini menyediakan alat had deposit harian yang boleh anda tetapkan sendiri, pilihan jeda diri sementara dan akses kepada sumber bantuan untuk sesiapa yang memerlukan sokongan. Kami menggalakkan setiap pemain untuk bertaruh dalam had kemampuan mereka dan menikmati sukan ini dengan cara yang sihat dan seronok. Untuk maklumat lanjut, layari bahagian Permainan Bertanggungjawab kami.

hura500

Mula Bertaruh Bola Sepak di hura500 dalam 4 Langkah

Dari daftar hingga taruhan pertama anda — dalam masa kurang daripada 10 minit.

1
Daftar Akaun Percuma

Klik "Daftar", isikan nama pengguna, e-mel dan nombor telefon Malaysia. Sahkan melalui OTP dalam 30 saat.

2
Buat Deposit Pertama

Deposit minimum RM 30 guna Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay atau FPX. Baki akaun dikemas kini serta-merta.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Layari bahagian Bola Sepak, pilih liga, pilih perlawanan, kemudian pilih jenis pasaran dan masukkan jumlah taruhan.

4
Menang & Tarik Wang

Kemenangan dikreditkan serta-merta selepas perlawanan. Tarik ke bank atau e-dompet dalam masa bawah 5 minit.

Cashback Bola Sepak 10% — Setiap Minggu, Automatik!

Daftar akaun hura500 hari ini dan nikmati cashback 10% mingguan daripada semua taruhan bola sepak anda. Tanpa syarat rumit, tanpa had minimum — terus dikreditkan ke akaun anda setiap Isnin.

Tuntut Cashback 10%
Berlesen & Dikawal
SSL 256-Bit
Bayaran MYR Tempatan
Sokongan 24/7 BM
Permainan Bertanggungjawab
Pengeluaran < 5 Min

Soalan Kerap Ditanya tentang Bola Sepak di hura500

Jawapan kepada soalan paling biasa daripada peminat bola sepak Malaysia di platform hura500.

hura500 menyenaraikan lebih 85 liga bola sepak dari seluruh dunia dengan lebih 500 perlawanan setiap minggu. Liga utama yang tersedia termasuk Liga Super Malaysia, English Premier League (EPL), La Liga Sepanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman, UEFA Champions League, UEFA Europa League, AFF Championship, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, J-League Jepun, K-League Korea dan banyak lagi. Semua perlawanan pasukan kebangsaan Malaysia juga disenaraikan dengan odds kompetitif, termasuk kelayakan Piala Dunia dan AFF Championship.

hura500 menyediakan lebih 30 jenis pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak besar. Pasaran yang paling popular termasuk 1X2 (menang/seri/kalah), Handicap Asia, Over/Under gol, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol (BTTS), Pencetak Gol Pertama, Keputusan Separuh Masa, Keputusan Akhir, Jumlah Sudut Penjuru, Jumlah Kad Kuning/Merah, Handicap Eropah, Handicap Separuh Masa dan pasaran in-play yang dikemas kini secara langsung ketika perlawanan sedang berlangsung. Bilangan pasaran berbeza mengikut kepentingan perlawanan — perlawanan besar seperti El Clásico boleh mempunyai sehingga 50 pasaran berbeza.

Cashback bola sepak 10% mingguan di hura500 dikira berdasarkan kerugian bersih anda dalam kategori bola sepak sepanjang minggu (Isnin hingga Ahad). Setiap Isnin, sistem secara automatik mengira jumlah cashback yang layak dan mengkreditkannya terus ke baki akaun anda tanpa sebarang proses tuntutan manual. Tiada had minimum kerugian dan tiada had maksimum cashback — setiap sen kerugian bersih anda mendapat pulangan 10%. Cashback boleh terus digunakan untuk taruhan baharu pada mana-mana perlawanan tanpa syarat pertaruhan semula yang rumit.

Ya, hura500 menyediakan ciri pertaruhan langsung in-play yang komprehensif untuk semua perlawanan bola sepak utama. Anda boleh memasukkan taruhan ketika perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perkembangan terkini di padang. Pasaran in-play yang tersedia termasuk 1X2, Handicap Asia, Over/Under, Pencetak Gol Seterusnya, Keputusan Separuh Masa Kedua, Jumlah Sudut Penjuru Seterusnya dan banyak lagi. Platform juga memaparkan statistik langsung seperti penguasaan bola, jumlah tembakan dan kad yang dikeluarkan untuk membantu anda membuat keputusan bertaruh yang lebih terinformasi.
English